SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 09-10
HIBF
Allsvenskan Herr
A-lag Dam
Senior
H2
D3
Junior
JAS
HJ18
Ungdom
Pojkar 08
Pojkar 09-10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar/Flickor 15
Pojkar/Flickor 16
Pojkar/Flickor 17-18
Motion
Oldgirls
Oldboys
Gubbgänget
Arrangemang
Pre-Season Challenge 2023
Summer Camp 2024
Shop
Supporterprylar
Klubbshop
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
HIBF
Allsvenskan Herr
A-lag Dam
Senior
H2
D3
Junior
JAS
HJ18
Ungdom
Pojkar 08
Pojkar 09-10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar/Flickor 15
Pojkar/Flickor 16
Pojkar/Flickor 17-18
Motion
Oldgirls
Oldboys
Gubbgänget
Arrangemang
Pre-Season Challenge 2023
Summer Camp 2024
Shop
Supporterprylar
Klubbshop
HÖLLVIKEN INNEBANDY
HELT VANLIGA STJÄRNOR.
Pojkar 09-10
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Dokument
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Dokument
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar C (P09) Svår
2023/24: Pantamera Pojkar D (P10) Svår
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar C Grupp C
2023/24: Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B
2022/23: Pantamera Pojkar D (P09) Södra
2022/23: Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B
2022/23: Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B
2021/22: Blå Nivå Pojkar A Poolspel
2021/22: Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Södra Vår
2021/22: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp D
SEPTEMBER 2023
07
19:20
tor
19:20
Halörhallen
Höllviken IBF
- Malmö FBC P08/09
-
OKTOBER 2023
08
10:30
sön
10:30
Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 -
Höllvikens IBF P10
6 - 3
14
12:30
lör
12:30
Halörhallen
Höllvikens IBF P10-11
- FC Helsingborg P10
15 - 2
21
16:00
lör
16:00
Kungsgårdshallen
FBC Engelholm P10 -
Höllvikens IBF P09
2 - 3
22
15:00
sön
15:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P09
- IBS Svedala P09
8 - 4
22
16:45
sön
16:45
Gyahallen
Höllvikens IBF P10-11
- IBS Svedala P10/11
13 - 4
25
18:30
ons
18:30
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P10 -
Höllvikens IBF P10-11
2 - 5
29
12:30
sön
12:30
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10 -
Höllvikens IBF P09
13 - 7
NOVEMBER 2023
18
11:00
lör
11:00
Halörhallen
Höllvikens IBF P10-11
- IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund
7 - 4
19
13:00
sön
13:00
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2009 L1 -
Höllvikens IBF P09
3 - 4
22
19:45
ons
19:45
Gyahallen
Höllvikens IBF P09
- Gårdarike IBK P09
4 - 4
25
12:30
lör
12:30
Gyahallen
Höllvikens IBF P10-11
- Munka-Ljungby IBK P10
2 - 10
25
14:15
lör
14:15
Gyahallen
Höllvikens IBF P09
- FBC Engelholm P10
8 - 6
DECEMBER 2023
10
10:30
sön
10:30
Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P10 -
Höllvikens IBF P10-11
4 - 8
17
12:00
sön
12:00
Aggarpshallen
IBS Svedala P10/11 -
Höllvikens IBF P10-11
1 - 12
17
16:00
sön
16:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P09
- IBK Genarp PF09/10
3 - 6
JANUARI 2024
13
12:30
lör
12:30
Gyahallen
Höllvikens IBF P10-11
- Bjärreds IBK P10
6 - 1
20
12:00
lör
12:00
Vipeholmshallen
IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund -
Höllvikens IBF P10-11
2 - 1
20
16:00
lör
16:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P09
- IBK Lund P2009 L1
3 - 5
25
18:30
tor
18:30
Aggarpshallen
IBS Svedala P09 -
Höllvikens IBF P09
6 - 3
27
14:00
lör
14:00
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK P09 -
Höllvikens IBF P09
6 - 7
FEBRUARI 2024
03
13:00
lör
13:00
Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P10 -
Höllvikens IBF P09
4 - 5
04
10:30
sön
10:30
Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 -
Höllvikens IBF P10-11
4 - 2
09
19:30
fre
19:30
Halörhallen
Höllvikens IBF P09
- IBS Svedala P09
6 - 6
MARS 2024
02
14:00
lör
14:00
Halörhallen
Höllvikens IBF P10-11
- IBS Svedala P10/11
9 - 5
03
12:00
sön
12:00
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF09/10 -
Höllvikens IBF P09
5 - 2
07
19:00
tor
19:00
Sandeplanshallen
Höllvikens IBF P09
- Urdraget lag (Palmstaden)
-
09
11:30
lör
11:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2009 L1 -
Höllvikens IBF P09
5 - 1
09
14:00
lör
14:00
Gyahallen
Höllvikens IBF P10-11
- FC Helsingborg P10
3 - 2
10
15:00
sön
15:00
Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P10 -
Höllvikens IBF P10-11
4 - 8
16
09:00
lör
09:00
Halörhallen
Höllvikens IBF P09
- Gårdarike IBK P09
2 - 1
16
10:45
lör
10:45
Halörhallen
Höllvikens IBF P10-11
- IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund
4 - 1
APRIL 2024
06
09:00
lör
09:00
Slättängshallen
Höllvikens IBF P09/10
- Lomma FBC P09
-
06
10:30
lör
10:30
Slättängshallen
Förslövs IF P/F09-11 -
Höllvikens IBF P09/10
-
06
13:00
lör
13:00
Slättängshallen
Palmstaden IK P09/10 -
Höllvikens IBF P09/10
-
06
14:30
lör
14:30
Slättängshallen
Höllvikens IBF P09/10
- Åstorp/Kvidinge IBS P09/10
-
13
09:00
lör
09:00
Halörhallen
IK Stanstad P10/11 -
Höllvikens IBF P10
-
13
11:15
lör
11:15
Halörhallen
Höllvikens IBF P10
- IBK Genarp PF10/11
-
13
13:45
lör
13:45
Halörhallen
Höllvikens IBF P10
- Röke IBK P10
-
13
16:15
lör
16:15
Halörhallen
FBC Engelholm P10 -
Höllvikens IBF P10
-
Våra Sponsorer